אודות גמר ניקיון

אודות גמר ניקיון_Pic

שירותי ניקיון ואחזקה

חברת גמר – שירותי ניקיון משרדים, הוקמה לפני למעלה מ-24 שנים ומונה כיום צוות עובדים גדול ומסור ועשרות לקוחות מרוצים. אנו מתמחים בניקוי משרדים ועסקים בכל הארץ – בתי עסק ומשרדים, קומפלקסי הייטק, חנויות, אולמות תצוגה וחללים מסחריים.
גמר שירותי ניקיון משרדים גאה לספק שירות אישי וגמיש ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. עם צוות עובדים מיומן, ציוד מתקדם ושיטות עבודה המשרתות אותנו למעלה משני עשורים, גמר מיקמה את עצמה בראש ענף תחזוקת המשרדים. אנו שמחים להציע ללקוחתנו מגוון רחב של שירותי ניקיון משרד:
·         ניקוי משרד כללי
·         ניקיון משרדים עם מפתח בשעות הערב
·         ניקוי חלונות מקצועי
·         ניקוי שטיחים
·         שירותי ניקיון לאחר שיפוץ/בנייה
 
ניקיון משרדים עם צוות מסור ומקצועי - 24 שנים בתחום ניקיון המשרדים לימדו אותנו שאיכות ומקצועיות לא ניתנות להחלפה. בגמר ניקיון אנו מעסיקים צוות עובדים הזוכה להכשרה, הדרכה, פיקוח ובקרה מלאים במהלך עבודתם. על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר אנו מכשירים את העובדים שלנו ברמה גבוהה מאוד ומחזיקים גם בצוות בעלי מקצוע בתחום ניקיון החלונות בגובה, ניקוי השטיחים והפוליש. כל עובד שמגיע לעסק שלכם מביא עמו לא רק את ניסיונו אלא גם את מסירותו לעבודה ונאמנותו לחברה ולכם.
 
ציוד מתקדם וחומרים ידידותיים לסביבה - בגמר ניקיון אנו עושים את כל המאמצים לספק לכם שירותי ניקיון משרדים איכותיים ויעילים. לכן, אנו חברת ניקיון המשקיעה לא רק בצוות העובדים שלה אלא גם בציוד חדיש ומתקדם ובחומרים בטוחים וידידותיים לסביבה. לא משנה מה הצורך שלכם, אנו נשמח לענות עליו תוך שמירה על בטיחות העובדים במשרד, שימוש במכשור הניקיון המתקדם ביותר ורמת שירות ראשונה במעלה.
 
תודעת השירות הגבוהה של גמר היא פועל יוצא של ניסיון רב שנים ומומחיות בענף הניקיון. אנו מודעים היטב לצרכים של בעל העסק או המשרד ויודעים איך להתאים את השירות שלנו ללוחות הזמנים שלכם ולכל דרישה.
 
אנו גאים לספק שירות ניקוי משרדים יסודי החל מניקיון לאחר שיפוץ ועד לתחזוקה יומיומית של המשרד. כל פרויקט מתוכנן בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח תוך שימת דגש על מקצועיות, מענה מהיר ויעיל, אמינות, מסירות ויחס אישי. 

לניקיון משרדים מושלם צרו איתנו קשר :

 

כל הזכויות שמורות לגמר ניקיון משרדים Google+