בגדי עבודה ממותגים לחברת ניקיון

יותר ויותר חברות ניקיון, מקפידות על נושא מדי העבודה בייחוד בעת שליחת העובדים אל מקומות עבודה קבועים אבל גם אלה הארעיים. גם בבתים פרטיים המעסיקים עובדים מטעם חברות ניקיון מוסדרות הפך נוהג וקוד הלבוש לסימן היכר בולט של חברת הניקיון.

בעבר, בייחוד בתחום התחזוקה הפרטית, המדים הונחו בצד, כחלק התפל של עבודות הניקיון , רבות מחברות הניקיון מבינות היום שחלק מהמקצועיות הבאה לידי ביטוי אל מול הלקוח והמקרינה על העובד עצמו נמצאת דווקא במדים היוצרים שייכות ואחדות לארגון, לנהלים ולרמה מאחוריה הוא עומד.

לפני המיתוג ולפני הפרסום – תת המודע של העובד, עובד שעות נוספות


חשוב מאוד ליצור מודעות לא רק בקרב החשיפה והשיווק החיצוני של החברה אל גם בקרב העובד עצמו. השינוי המיידי אותו עובר העובד, בעת מהמעבר מהבגדים היומיומיים שלו למדי העבודה הוא כמעט אוטומטי. בעת לביש בגדי העבודה, על העובד להבין שכעת הוא מייצג ארגון ולא אדם פרטי. הקפדה על נושא המדים, במיוחד בחברות כמו חברות ניקיון ייצרו יישור קו בין כל העובדים בכל מקומות העבודה. בעת הצורך בהחלפת עובד חולה או עובד קבוע תוכלו להעניק ללקוח שלכם את רמת השירות המדויקת..

היצמדות לנהלים, מתחילה בראש ובראשונה בשלב ההתחלתי של תחילת יום העבודה, ההקפדה על בגדי העבודה, המובילים לציות לכללים ונהלים ההתנהגותיים המקצועיים, המצופים מהעובד. מנהל המקפיד על נוהל לבישת בגדי העבודה של החברה, מבלי להתפשר על פי רוב יזכה בעובדים שיצייתו גם לנהלים והתקנות האחרות.

סטריליות זה הכל – הגוונים המומלצים למדי עובדי התחזוקה


פעמים רבות, במיוחד במקומות כמו מרכזים רפואיים ומרכזים אסטטים אנו נוטים לבלבל בין עובדי המשק לבין עובדי המרפאה עצמם. הגוונים הלבנים, יוצרים מראה סטרילי ואסטטי בדיוק כמו זה של צוותים רפואיים. רושם של רמת ניקיון גבוהה מתבטא פעמים רבות גם בבחירת בגדי עבודה ממותגים לחברת הניקיון. יצירת ההבדל בין פועלי הניקיון, לבין כלל עובדי החברה חשובה הן ליכולת הזיהוי שלהם, והן לצורך מניעת מקרי הבלבול, בין העובדים השונים.

בגדים ממותגים לעובדי ניקיון במשקי בית


כיום, ניתן לראות גם עובדי ניקיון במשקי הבית הלובשים מדים ממותגים של חברת הניקיון אותה הם מייצגים. חשיבות ההקפדה על נוהל זה היא זו אשר תייצג אתכם אל מול הלקוח. יצירת המראה המקצועי, הדיסטנס בין העובד לבין הלקוח, ורושם שהעובד מייצג חברה לניקיון משרדים מכובדת ולא אדם בודד, יוצרת מראה מקצועי ואמין הרבה יותר. זאת ועוד סיכוי הזכירות של החברה שלכם תהיה מיטבית הרבה יותר בעת הקפדה על נוהל המדים גם ובמיוחד בעת העבודה בבתים פרטיים.


בחירת בגדי עבודה ממותגים לחברת הניקיון, ייצרו מצב של פרסום ושיווק מהלך בין אם העובד נמצא בחברה קבועה, ובמיוח,ד אם מתוקף תפקידו, עובר העובד, בין חברות ובתים שונים. ההקפדה על המדים, בייחוד במשלח יד זה, חשוב במיוחד, לצורך למתן תחושת המקצועיות ברמת הפרטים הקטנים ביותר, בקרב העובד ובקרב מקבל השירות.

המאמר נכתב בשיתוף: בגדי עבודה לחברות ניקיון - מדים זיוה

לניקיון משרדים מושלם צרו איתנו קשר :

 

כל הזכויות שמורות לגמר ניקיון משרדים Google+