חברת אחזקת מבנים

מחפשים חברה המתמחה בתחום אחזקת מבנים או אחזקת בניין משרדים ומציעה שירותי ניקיון? אנו מבינים את הצורך במשרד נקי ולכן מציעים לכם שירותי ניקיון מקיפים. חברת ג.מ.ר שירותי ניקיון בע"מ הינה חברה ותיקה ומקצועית המציעה שירותי אחזקה הכוללים ניקיון ברמה גבוהה.
 
כיום יש חברות אחזקה רבות, אך לא כל חברת אחזקה מציעה שירותי אחזקות מבנים ברמה אחת מעל כולם. לעובדים בחברתנו שנות ניסיון רבות בתחום אחזקת מבנים. כך שאם אתם זקוקים לשירותי אחזקת מבנים- הגעתם למקום הנכון! החברה מקפידה להשתמש בטכנולוגיות מתקדמות בתחומי האחזקה והניקיון וכך נבדלת משאר חברות אחזקת מבנים. למעלה מעשרים שנות ניסיון הופכות את החברה שלנו למובילה בתחומה.
 

מה כולל שירות של חברת אחזקת מבנים?

  • ניקיון: חדר המדרגות שלכם מלוכלך? צוות העובדים שלנו ינקה את חדר המדרגות באמצעות שימוש בחומרי ניקיון איכותיים ואף יעשה שימוש במכונות פוליש על מנת שתוכלו לעבוד בסביבה נקייה.
  • אחזקה: רוצים להגיע לבניין מטופח? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! חברתנו מציעה שירותי אחזקת מבנים הכוללים את כל המערכות בבניין החל מהגנרטור ועד למצלמות במעגל סגור.כאשר אנחנו נדאג לשירותי האחזקה אתם יכולים להיות בטוחים שהעבודה תתבצע בצורה המקצועית תוך הקפדה על איכות, כי בשבילנו הלקוחות הם מעל לכל!
  • אינסטלציה: אנו מבינים שעבודה טובה מתחילה בסביבה נקייה, ולכן נדאג לכל שירותי האינסטלציה, מה שיאפשר לכם להמשיך בעבודה השוטפת ללא דאגות מיותרות. 
 

לניקיון משרדים מושלם צרו איתנו קשר :

 

כל הזכויות שמורות לגמר ניקיון משרדים Google+