מאמרים ומדריכים


פינוי דירה וניקיון דירה של אגרנים כפייתיים

אגרנות כפייתית היא הפרעה התנהגותית אשר הסובלים ממנה אוספים חפצים רבים מספור ואוגרים אותם בבית. הפרעה זו מתפתחת לאורך תקופה ארוכה, לפעמים במשך שנים. אגרן כפייתי לא מכיר במושג "זבל", והוא לעולם לא יזרוק שום דבר.


להמשך..
פינוי דירה וניקיון לפני אכלוס

כאשר קונים דירה שהיא לא חדשה מהקבלן, כלומר שהיתה שייכת לאדם פרטי, הדירה לא תמיד נמצאת במצב אידיאלי. בין אם קונים דירה למגורים ובין אם כהשקעה לצורך השכרה, צריך לפנות אותה מחפצים שהשאיר בה הדייר הקודם ולנקות אותה היטב.


להמשך..
כך בוחרים חברות ניקיון לבית או לעסק

סביבת מגורים או עבודה נקייה הינה צורך בסיסי בהתנהלות היומיומית, מיטיבה עם בריאות הגוף והנפש, וכמו כן בעלת השפעה ישירה על מצב הרוח ועל יעילות התפקוד.


להמשך..
ניקוי ספות ושטיחים במשרדים

על מנת לקבל תוצאות טובות במיוחד נוהגים בעלי משרדים רבים, בכל רחבי הארץ, להזמין מעת לעת חברות לניקוי ספות ושטיחים. למרות שמשרדים שונים נבדלים מאוד אלה מאלה בסוגי הספות, הריפודים, אופי השטיחים וגודלם, עבור כולם יש משמעות רבה לבחירה בחברה הנכונה, שתוכל להבטיח את ביצוע העבודה באופן הטוב ביותר.


להמשך..
אחזקת מבנים חברות אחזקה

ישנם מגוון חברות בארץ אשר מספקות שירות של אחזקת מבנים,חשוב להבין שאחזקת מבנים כולל בתוכו מספר רב של דברים, חשוב לבדוק שמדובר בתמיכה של מענה אנושי במשך כל השבוע בצורה שוטפת.


להמשך..
<< 1 2 3 4 >>

כל הזכויות שמורות לגמר ניקיון משרדים Google+